Business

www.kompresorCNG.pl

Produkty:

 

 

 

Uwaga na...

....używane kompresory FuelMaker sprzedawane na allegro czy ebay.

Kompresory te zostały przeznaczone do utulizacji. Nieuczciwi sprzedawcy składają z pięciu zdezelowanych egzemplarzy - dwa, i oferują na aukcjach.

Modele te: FM4 v FMQ2 są już wycofane ze sprzedaży i nie posiadamy części zamiennych do nich.

Kupując je nie otrzymasz części zamiennych do nich.

Czytaj więcej...

 

Serwis BRC Fuelmaker:

24h/dobę

363 dni w roku.

 
Solution

Serwis dla naszych produktów jest dostępny 24 godziny na dobę*

Czytaj więcej...
 

 

 
     
 

Produkty CNG
Kompresory, Wiązki Magazynujące, Stacje Tankowania, Materiały ekspoatacyjne.


 
This is an example of a HTML caption with a link.

 

 

WAŻNE: KompresorCNG.pl oferuje kompresory BRC FuelMaker, jedyne suche kompresory dostępne na rynku.

Kompresory BRC FuelMaker, w odróżnieniu od innych produktów, nie są one smarowane olejem.

Kompresory te, nie wymagają więc wymiany olejów. Nie ma również problemów związanych z transportem oleju wraz z gazem do pojazdów, gdzie może on uszkadzać wtryski pojazdów nim zasilanych.

 

Podobnie jak w przypadku flot pojazdów, na rynku kompresorów, są odpowiedniki firm Mercedes, Fiat, czy nawet manufaktura Lublin. Tak samo jak w przypadku pojazdów, ceny na różne produkty są różne.

Prosimy o rozważne wybory i chęć poznania oferty zarówno od strony technicznej, serwisowej, jak i cenowej, bowiem nie każdy kompresor pracuje tak samo. 

Są dostępne na rynku adaptacje kompresorów - dla płetwonurków - dla sprężania CNG – z dużą ich „obsługowością.”  Są producenci oferujący kompresory, których całkowita skala produkcji nie przekracza 50 sztuk – trudno więc określić median ich awaryjności – a jednak producent zapewnia o ich „bezawaryjności”.

Jesteśmy na rynku my, jako przedstawiciel włoskiej marki BRC FuelMaker, oferujący sprzęt oparty na modułach kompresji, których żywotność i bezobsługowość – jak deklaruje producent oraz niezaleźni użytkownicy – to do 6000 roboczogodzin. (czyli do około 1,5 roku bezawaryjnej pracy [tankowanie 12 h / doba]).

Aktualnie oferujemy trzy modele kompresorów CNG, które w swojej charakterystyce zapewnią rozwiązania od jednego pojazdu, aż po flotę składającą się z 20 pojazdów. Kompresory, które oferujemy do nabycia nadają się również do obsługi jednostek magazynujących gaz ziemny.

Nasza firma oferuje serwis techniczny, który na wypadek usterek obsłuży Państwa, naprawi, lub jeżeli problem jest poważniejszy, zdemontuje kompresor i zajmie się wysyłka serwisową do producenta, a na czas naprawy zostanie zainstalowany u Państwa inny kompresor zastępczy odpowiadający specyfikacją produktowi uszkodzonemu. Żadna inna firma nie proponuje tego typu rozwiązań serwisowych na naszym rynku.

Ponadto, polityka naszej firmy nakazuje rozwiązać  problem techniczny w przeciągu 48 godzin. Jakkolwiek staramy się jednak usunąć możliwą usterkę w ciągu jednego dnia. Oznacza to czas ok. 12 godzin od chwili zgłoszenia.

 

Kompresory CNG:

 

Kompresor Phill P30 - dobre rozwiązanie dla domu

Kompresor Phill P30 potrafi zatankować w przeciągu nocy samochód osobowy z pustego do pełna.

Kompresor ten może być zainstalowany zarówno w garażu, jak i na zewnątrz.

 

Kompresor FMQ2.5 - Small Q - rozwiązanie dla domu i małej floty

Kompresor BRC FuelMaker FMQ2.5 - Small Q potrafi zatankować w przeciągu nocy ~do 50 nm3 CNG do jednego lub dwóch pojazdów do niego podłączonych.

Ilość gazu CNG pozwala na pokonanie do 400 km jednym pojazdem dostawczym lub do 400 km dwoma pojazdami, które gabarytowo, nazywamy osobowymi.

 

Kompresor FMQ10 - Bigl Q - rozwiązanie dla flot

Kompresor BRC FuelMaker FMQxx Big Q potrafi zatankować w przeciągu nocy ~do 200 nm3 CNG do floty pojazdów z nim podłączonych.

Budując stacje wolnego tankowania opartą na 2 tego rodzaju kompresorach, możemy zapopatrzyć nawet 16 pojazdów dostawczych - jak jest w przypadku Piekarni, które nam zaufały.

 

Wiązki Magazunujące - rozwiązanie dla flot - szybkie tankowanie.

Kompresor BRC FuelMaker sprężone z wiązkami magazynującymi pozwalają na zbudowanie stacji, która jest wstanie zatankować auto dostawcze w przeciągu 5-7 minut.

Wykorzystanie wiązek magazynujących jest konieczne dla firm w których pojazdy zabierane są przez pracowników do domów.

 

Stacje Tankowania "Shark" - szybkie tankowanie.

Profesjonalne stacje tankowania CNG od BRC FuelMaker.


 

 
     
Design By 9090.pl Pawel Kozak

kompresorCNG.pl jest marką promującą produkty BRC FuelMaker z siedzibą Cherasco, Włochy.

Website: © 9090.pl Paweł Kozak. All Rights Reserved.